Personal curatenie, magazin alimentar, 4 ore – Sector 1 Bucuresti 23 views

Expirat

Program: – Luni-Duminica 4 ore/zi in intervalul orar 06:30 – 10:30 DOAR DIMINEATA, 6 zile lucrate, 2 zile libere

Salariul este de 540 ron, 20 de tichete de masa, in total 740 ron pe luna si decont transport (abonament metrou sau RATB)

Oferim:

– loc de munca stabil

– contract pe perioada nedeterminata

– seriozitate si respect

Cerinte: – persoana dinamica, harnica si cel mai important serioasa – abilitati bune de comunicare si intelegere

Responsabilitati: – se implica in activitatile de curatenie zilnica.

Doar pentru persoane majore.

Mai multe informații

  • Acest job a expirat!

(0)

Contactează-ne

Email Me Jobs Like These
Showing 1–0 of 0 jobs

ANGAJATORI

CONTACTEAZĂ-NE

NETCRUISER SERVICE SRL
Str. Romeo Popescu 46, București
CUI: RO26527862
NR. REG: J40/1634/2010
EMAIL : contact@amjob.ro
TEL : +40 752 955 623