Copywriter 19 vizualizări

Candidatul Ideal

Candidatul ideal are nevoie de:
– Creativitate;
– Usurinta, claritate si coerenta in exprimare;
– Inclinare spre scris, idei multe si originale;
– Organizare si capacitate de sintetizare a informaţiilor;
– Studii superioare Marketing, Comunicare – constituie avantaj;
– Cunostinte SEO;
– Cunostinte de operarea a conturilor Social Media.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

– Participarea la implementarea planului de marketing;
– Responsabil pentru crearea si postarea de continut original.

Ce oferim?

– Un cadru dinamic si motivant de dezvoltare personala si profesionala intr-o echipa tanara si intr-un domeniu in plina dezvoltare;
– Participarea la cursuri de specializare in domeniul profesional si de dezvoltare personala;
– Asigurare medicala privata;
– Bonuri de masa;
– Laptop, telefon;
– Iesiri impreuna cu colegii din companie;
– Cafea din partea casei.

Oferim un mediu dinamic, unde dezvoltarea personala este incurajata iar mediul de lucru pozitiv este cel ce primeaza. Te asteptam in echipa noastra!

Mai multe informații

Locație Job

Contactează-ne

Trimite prin e-mail joburi ca acestea
Se afișează 1–0 din 0 locuri de muncă

ANGAJATORI

CONTACTEAZĂ-NE

NETCRUISER SERVICE SRL
Str. Romeo Popescu 46, București
CUI: RO26527862
NR. REG: J40/1634/2010
EMAIL : contact@amjob.ro
TEL : +40 752 955 623