Asistent Manager 15 vizualizări

Candidatul Ideal

– Studii superioare
– Experiență 2 ani in activitati similare (Asistent manager, secretariat)
– Cunostinte excelente de operare PC, Microsoft Office (Word, Excel etc.)
– Capacitate de analiza si sinteza, atentie la detalii, orientare spre respectarea termenelor limita si indeplinirea obiectivelor
– Excelente abilitati de comunicare (verbala si e-mail), de multitasking, promptitudine, bun spirit organizatoric, atitudine pozitiva si proactiva, orientate care solutionarea problemelor

Descrierea jobului

– Ofera suport echipei in gestionarea documentelor in cadrul Departamentului IT
– Managementul documentelor aferente fiecarei contractari
– Tracking de documente
– Evidenta primara a cheltuielilor si beneficiilor rezultate din contractele in desfasurare
– Asigura distributia diferitelor tipuri de documente catre alte departamente / catre clienți
– Asigura suport prompt intregului departament in producerea, verificarea, transmiterea si in general gestionarea corespunzatoare in timpul si dupa incheierea proiectelor a documentatiilor in proiectele contractate, contribuind astfel la livrarea la termen si conform cerintelor beneficiarilor
– Gestioneaza facturi
– Realizeaza diverse rapoarte conform solicitarilor
– Întocmește adrese de înaintare, comunicari, formulare, etc
– Printeaza, scaneaza, indosariaza, redenumeste documente, regaseste documente si informatii solicitate de catre echipa
– Se ocupa de fluxul documentelor interne aferente departamentului
– Monitorizeaza performanta departamentului oferind suport, identifica oportunitati de crestere a eficientei si productivitatii
– Realizeaza alte activitati necesare, pe nivelul sau de competenta, conform cerintelor

Mai multe informații

Locație Job

Contactează-ne

Trimite prin e-mail joburi ca acestea
Se afișează 1–0 din 0 locuri de muncă

ANGAJATORI

CONTACTEAZĂ-NE

NETCRUISER SERVICE SRL
Str. Romeo Popescu 46, București
CUI: RO26527862
NR. REG: J40/1634/2010
EMAIL : contact@amjob.ro
TEL : +40 752 955 623