Ajutor Magazioner – piese auto 21 views

Expirat

Candidatul Ideal

Persoana care are atentie concentrata si distributiva, dinamism, energie, rezistenta la activitati care presupun efort fizic, memorie vizuala, capacitati de planificare si organizare, abilitati de calcul numeric, aptituni de a lucra cu documente, cunostinte de operare calculator(office si mail), limba engleza, integritate morala, punctuala

Descrierea jobului

Asigura receptia bunurilor materiale si pastrarea lor.
Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din magazia firmei.
Efectueaza receptia fizica a marfii la intrarea in magazia firmei si in sistemul informatic.
Manipuleaza si aranjeaza bunurile in depozit.

Mai multe informații

  • Acest job a expirat!

Contactează-ne

ANGAJATORI

CONTACTEAZĂ-NE

NETCRUISER SERVICE SRL
Str. Romeo Popescu 46, București
CUI: RO26527862
NR. REG: J40/1634/2010
EMAIL : contact@amjob.ro
TEL : +40 752 955 623