Reprezentant vanzari

Full time s.c NetCruiser Service s.r.l in Achiziții
  • View on Map
  • Post Date : aprilie 19, 2021
  • Apply Before : aprilie 19, 2021
  • Salary: 1000 lei - 1500 lei / Lunar
  • Applications 1
  • View(s) 21
Email Job

Job Detail

  • Salariu oferit 2903
  • Experiență 3 Years
  • Industrie Comert/ Retail
  • Calificare StudentAbsolvent facultate

Job Description

Descrierea postului:

Realizarea planului de vanzari si incasari prin: mentinerea, gestionarea si dezvoltarea retelei de clienti deja existenti precum si prospectarea , identificarea si ofertarea potentialilor clienti.
Reprezentarea companiei intr-o maniera profesionala, adoptand un comportament adecvat si o tinuta corespunzatoare;

Cerinte:
Candidatul ideal trebuie sa intruneasca urmatoarele conditii:
1. Studii medii/superioare.
2. Experienta minimum 3 ani in domeniu.
3. Persoana sociabila, proactiva, ordonata, cu bune abilitati de gestionare a timpului si de valorificare a resurselor.
4. Cunostinte de marketing si tehnici de vanzare.
5. Posesor permis cat B.