OPERATOR FACTURARE

Full time s.c NetCruiser Service s.r.l in Office / Secretariat Email Job

Job Detail

  • Salariu oferit 1000
  • Experiență 3 Years
  • Industrie Comert/ Retail
  • Calificare StudentAbsolvent facultate

Job Description

Eşti persoana potrivită dacă ai:
– cunostinte de contabilitate primara;
– experienta in domeniu de minim 3 ani;
– experienta in facturarea cu coduri de produse multiple;
– cunostinte temeinice de operare pe calculator (word si excel);
– bune abilitati de organizare, comunicare si relationare;
– aptitudini de lucru individual si in echipa;
– seriozitate, responsabilitate, atentie si meticulozitate, implicare.

Descrierea jobului

Responsabilităţile tale sunt:
– intocmirea cu operativitate a facturilor, avizelor, chitantelor, bonuri de consum, note de predare;
– gestionarea documentelor primite;
– verificarea incasarilor zilnice;
– transmiterea pe mail a diverselor documente solicitate;
– participarea la realizarea inventarierii;
– indosarierea documentelor la sfarsit de luna si intocmirea centralizatoarelor aferente.